İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avent Suluk

Avent Suluk

Avent marka olarak tüm ürünlerinde bebeklerin ve çocukların sağlığı için tüm ayrıntıları düşünerek tasarlama süreçleri sonrasında üretim yapan köklü bir firmadır. Özellikle bebekler için emzik,  biberon suluk gibi modeler üretse de çocuklar için satışa sunulan suluklar sağlıklı bir şekilde su ihtiyacını karşılamada oldukça etkili modellerdir.

Avent Suluk Özellikleri ve Kullanım Kolaylıkları

Avent suluk rengarenk ve eğitici tasarımı sayesinde birçok anne tarafından güvenle kullanılmaktadır. Suluk satın alırken yaşa ve ay’a uygun modeler tercih edilmelidir. Örneğin ilk altı ay için kullanılan modeler damlatmayan yapıda tasarlanmıştır. Bu dönem bebeklerin sürekli araştıran yapısı sayesinde klasik biberonlar ile sürekli üstlerini ıslattıkları bir dönemdir. Bunu gözönünde bulunduran Avent,  biberona benzeyen ama daha yassıltılmış görünümlü bir suluk tasarlamıştır. Suluğungöstergelerisayesindebebeğin ne kadarsutükettiğiölçülebilir.

Ayrıca kapağı sayesinde bebeğin direct ağzıyla temas eden uç kısmı kirlenmez ve bakteri barındırmaz.  Yıkanması kolay bir üründür,  arzu edenler bulaşık makinesinde de yıkayabilmektedir. Avent marka biberonlar ile uyumlu olduğu için çok yönlü kullanım mümkündür. Bpa içermeyen yapısında uç kısım silicon olup az parça sayesinde kolayca takılıp çıkartılabilir. Silikon yapı kırılmayan elastic yapıya sahip olduğu için çok uzun sure kullanılacağı için markanın ekonomikliği gözardı edilemez. Tutmayı kolaylaştıran yapıya sahip olarak tasarlanmıştır. İki taraflı kulp şeklinde tasarlanansaplar rahat bir kullanım amaçlanarak tasarlanmıştır.

Büyük Çocukların Kullanımına da Uygun.

Pipet  tarzında tasarlanan çocukların kullanımına uygun bardaklı suluk eğlenceli yapısı ile birçok anne ve çocuk tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Kendinden kapaklı yapısı kapağın kaybolma riskini ortadan kaldırır. Penguen, tavşan, inek gibi birçok eğlenceli hayvan görseli suluklar üzerinde yer alır ve yeterli sıvı alımı için çocukları su içmeye teşvik eder. Bazı modellerde kullanılan boğumlu yapı kulpa gerek olmadan tutuş kolaylığı sağlar. Dış kısmına sarılan silicon yapı uzun ömürlü olması açısından dayanıklı bir yapı meydana getirmiştir. Yeni doğanlar için daha küçük ebatlı suluklar tercih edilirken büyüme ile beraber artan su ihtiyacına gore suluğun ebadı da büyümektedir.

https://www.dermoeczanem.com/avent

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir