İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evde Hamilelik Testi Yapmak İçin Gerekli Olanlar ( Nasıl Yapılır )

Hamile olduğunuzu düşünüyor yada bunun için çeşitli testler yapmak istiyorsanız öncelikle sağlıklı bir şekilde cinsel ilişki yaşadığınızdan emin olun. Bu konuda çok fazla bilinçsiz mesajlar geldiği için bu konuyu detaylandırmak istiyoruz. Kadın doğum bölümü doktorlarına çok fazla bilinçsiz hastalar gelmekte hiç bir kadın tek başına eğerki tıbbi bir müdahale yani döllenme yapılmamış ise hamile kalma durumu olmaz.

Yani eğer ki partnerinizle yaşadığınız cinsel ilişki vajinanızla gerçekleştiyse hamile kalabilirsiniz ancak ağız yoluyla yapılan orgazm sonrasında sperm yutması yada anal bir ilişki içine girip boşalma gerçekleştiyse halime kalma ihtimaliniz olmaz.

Hem muayeneye gelen hemde site üzerinden bize sorulan bu mümkünü olmayacak sorulara cevap verdiyse evde hamilelik testi nasıl yapılır onu anlatalım.

Evde yapacağınız testte eczanelerden alacağınız test ürünleri ile yaptığınız uygulama sonrasında tek çizgi çıkması sonucunda hamile değilsiniz ancak çift çizgi çıkması durumunda hamile olduğunuzu göstermektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir