İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gebelikte Sigara Kullanımının Zararları (Bu Risklere Dikkat!)

Mersin olmanın vermiş olduğu yoğunluk ve doyamayan insanları ağırlamanın mutluluğu benim için her şeyden daha da önemlidir. Grup denildiği zaman başlarda bu durumdan çok utanmış olsam da, artık benim için vazgeçilemez bir tutku halini almıştır. Görüşmeleri 2 erkek 1 kadın olarak ta yapan nadir modelleri arasında yerimi almaktayım. Doyumsuz bir kadın olduğum için beni en az 2 kişi ile doyurmaya çalışmaya ne dersiniz ? Heyecan dolu anları birlikte geçirmenin mutluluğu ile sizleri yanımda görmeyi dört gözle bekliyorum. Dünyamın bir hayli geniş olduğunu da belirtmem de fayda görüyorum ve bu yüzden acabalar ile yanıma gelmeyin!

Mersin varsa eğer, bunu yerine mutlulukla getirebileceğimi belirtmek istiyorum. Her insanın farklı fetişleri olabiliyor ve bu isteklerine her zaman karşılık bulma şansı olamıyor maalesef. Doğru zaman da doğru insan ile karşılaşmak en önemlisi elbette. Bu yüzden ki artık doğru insan ile karşılaştığınızı söylemek istiyorum. Doğru mersin zamana siz karar verin ve yanıma gelmekten asla çekinmeyin! Görüşürüz sevgili  düşkünleri…

6 Yorum

 1. Eray Eray Mart 19, 2018

  Hiç içmemek daha iyi bence

 2. Ömer Ömer Mart 19, 2018

  Sigara sadece gebelikte değil normalde de içilmemeli bence.

 3. Şahin Gökyazı Şahin Gökyazı Mart 19, 2018

  Gebe iken sigara içen anneleri zaten anlamıyorum arkadaş, bi insan doğmamış evladına nasıl bu zararları verir ki ?

 4. bdrhnbaran bdrhnbaran Mart 30, 2018

  Sıgara zararlı bir çok insan bunu bildiği halde içiyor kendisine zarar veriyor onu sesimiz yok ama bunu çocuk varken içmek yani akıl mantık işi değil o günahsız yavru için. Bu makaleyi mutlaka okuyun. Makaleyi yazan kardeşimizin emeğine sağlık.

 5. Red Mask Red Mask Nisan 20, 2018

  Sigara kullanmak , normalde saten zararlı gebelikte risk 2 katına çıkıyor.

 6. katran katran Nisan 20, 2018

  sigara insanların en büyük düşmanlarından biridir özellikle bir kadın gebeyse bence çocuğunun ve kendinin iyliği için bırakmalıdır eskisi kadarda zor degil brakmak çevremdeki birçok kişi bir kaç ilaçla 2 ayı bulmadan brakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir