İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalp Rahatsızlığı İçin Egzersizler Yapmayı İhmal Etmeyin

Son yıllarda teknolojininde gelişmesi ile birlikte insanlar pratik işleri daha çok önemsiyor ve her gittiği yere otomobil, motosiklet veya çıkacakları 1. kat dahi olsa asansör kullanır hale geldi.

Çoğu insan artık yürümekten üşenir durumda oysaki kalp rahatsızlıklarının en başında gelen şeylerden bir tanesi ise egzersiz yapmamamız kalp ritim bozuklukları ve rahatsızlıkları spor yapmadığımız sağlıklı beslenmediğimiz için meydana gelir.

Doktor tavsiyesi ile yapacağımız düzenli ve sağlıklı beslenme aynı zamanda spor takviyesi yerine kendimiz yaşımızın gerektirdiği şekilde spor ve beslenme düzenini oluşturursak sağlıklı bir ömür geçirmeyi sürdürebiliriz.

 

Genelde sağlıklı beslenme iç anadolu bölgesinde gerçekleşir ve sağlıklı yaşamı ise daha çok karadeniz bölgesinde görebiliriz böylelikle anlayabiliyoruz ki doğal yiyecek ve temiz hava kaliteli yaşamamızı sağlıyor.

4 Yorum

 1. Gökhan Gökhan Mart 30, 2018

  Çağımızın hastalıkları arasında bulunuyor kalp rahatsızlığı. Egzersizler ile destekleyerek sağlıklı yaşamalı. Spor mutlaka yapılmalı. Çok başarılı bir makale olmuş. Elinize sağlık

 2. katran katran Nisan 20, 2018

  kalp sağlıgı için gerçektende spor çok önemli ama yiyeceklerimizede mutlak dikat etmeliyiz

 3. Cansu Dere Cansu Dere Nisan 21, 2018

  egzersiz yapmak faydalı olacaktır.

 4. Emin Can Emin Can Nisan 21, 2018

  Aman demeye gelmeyecek bir durum ve faydalı olacaktır kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir