İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüp Bebek Yaptıracaklar Ne Tür Merkezler Seçmeli!

Tüp bebek yaptıracak olan çiftlere Sağlık Geek! sitesi olarak şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Tüp bebek yaptırmaya karar verdiyseniz muhtemelen araştırmalar içinde girmeye başlamışsınızdır çünkü çocuk denildiği zaman daha doğmadan bu tür araştırmalar içine girilir doğduktan sonra ise çeşitli bebeklik, çocukluk gibi çağlarını hatta muhtemel olabilecek hastalık türlerini önceden bilmek istersiniz ki önlem alabilmek için.

Bu yazımızda ise sizler için tüp bebek yaptırıken hangi merkezleri seçmeniz lazım bu merkezlerde neler olması gerekli yada neler olmaması lazım hangi aşamalardan geçilecek hepsinden bahsedeceğiz.

Öncelikle tüp bebek yaptırırken çeşitli testlerden geçmeniz gerekmektedir ve bu testler hormon testleri oluyor. Bu merkezlerin öncelikle bu iş için yeterli ekipmanı, personeli ve daha da önemlisi yeterlilik belgesi varmı. Hangi doktor yada uzman sizin işinizi görecek sizinle ilgilenecek vakit ayıracak onunla bizzat görüşmelisiniz sonrasında ise doktorun internet üzerinde araştırmasını yapın aynı zamanda merkezinde araştırmasını yapabilirsiniz bu şekilde yeterlilik durumunu ve daha önce yaptıranların yaşadıklarını görebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gökhan Gökhan Mart 30, 2018

  En hassas konulardan bir tanesi tüp bebek yer seçimi. Bu makale çok faydalı olmuş. Detaylandırmanız ayrı bir güzel. Başarılar dilerim.

 2. İbrahim İbrahim Mart 30, 2018

  Yakınımızda aynı sorun mevcut ve onlara şimdi burayı okumaları için yönlendirdim teşekkür ediyorum.

 3. Samet Yıldırım Samet Yıldırım Mart 30, 2018

  Bu konuya değinmeniz çok yararlı olmuş. Malum her yere güvenemiyorum.

 4. Mustafa Kaya Mustafa Kaya Mart 30, 2018

  tüp bebek konusunda cok yararlı paylasım

 5. ERAY ERAY Nisan 21, 2018

  çocuk sahibi olamayanlar için gayet iyi bir açıklama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir