İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüp Bebek Yaptıracaklar Ne Tür Merkezler Seçmeli!

Tüp bebek yaptıracak olan çiftlere Sağlık Geek! sitesi olarak şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Tüp bebek yaptırmaya karar verdiyseniz muhtemelen araştırmalar içinde girmeye başlamışsınızdır çünkü çocuk denildiği zaman daha doğmadan bu tür araştırmalar içine girilir doğduktan sonra ise çeşitli bebeklik, çocukluk gibi çağlarını hatta muhtemel olabilecek hastalık türlerini önceden bilmek istersiniz ki önlem alabilmek için.

Bu yazımızda ise sizler için tüp bebek yaptırıken hangi merkezleri seçmeniz lazım bu merkezlerde neler olması gerekli yada neler olmaması lazım hangi aşamalardan geçilecek hepsinden bahsedeceğiz.

Öncelikle tüp bebek yaptırırken çeşitli testlerden geçmeniz gerekmektedir ve bu testler hormon testleri oluyor. Bu merkezlerin öncelikle bu iş için yeterli ekipmanı, personeli ve daha da önemlisi yeterlilik belgesi varmı. Hangi doktor yada uzman sizin işinizi görecek sizinle ilgilenecek vakit ayıracak onunla bizzat görüşmelisiniz sonrasında ise doktorun internet üzerinde araştırmasını yapın aynı zamanda merkezinde araştırmasını yapabilirsiniz bu şekilde yeterlilik durumunu ve daha önce yaptıranların yaşadıklarını görebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir