Tüp Bebek Yaptıracaklar Ne Tür Merkezler Seçmeli!

Tüp bebek yaptıracak olan çiftlere Sağlık Geek! sitesi olarak şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Tüp bebek yaptırmaya karar verdiyseniz muhtemelen araştırmalar içinde girmeye başlamışsınızdır çünkü çocuk denildiği zaman daha doğmadan bu tür araştırmalar içine girilir doğduktan sonra ise çeşitli bebeklik, çocukluk gibi çağlarını hatta muhtemel olabilecek hastalık türlerini önceden bilmek istersiniz ki önlem alabilmek için.

Bu yazımızda ise sizler için tüp bebek yaptırıken hangi merkezleri seçmeniz lazım bu merkezlerde neler olması gerekli yada neler olmaması lazım hangi aşamalardan geçilecek hepsinden bahsedeceğiz.

Öncelikle tüp bebek yaptırırken çeşitli testlerden geçmeniz gerekmektedir ve bu testler hormon testleri oluyor. Bu merkezlerin öncelikle bu iş için yeterli ekipmanı, personeli ve daha da önemlisi yeterlilik belgesi varmı. Hangi doktor yada uzman sizin işinizi görecek sizinle ilgilenecek vakit ayıracak onunla bizzat görüşmelisiniz sonrasında ise doktorun internet üzerinde araştırmasını yapın aynı zamanda merkezinde araştırmasını yapabilirsiniz bu şekilde yeterlilik durumunu ve daha önce yaptıranların yaşadıklarını görebilirsiniz.

5 Replies to “Tüp Bebek Yaptıracaklar Ne Tür Merkezler Seçmeli!”

Gökhan

Mart 30, 2018 at 4:41 pm

En hassas konulardan bir tanesi tüp bebek yer seçimi. Bu makale çok faydalı olmuş. Detaylandırmanız ayrı bir güzel. Başarılar dilerim.

Reply

İbrahim

Mart 30, 2018 at 4:42 pm

Yakınımızda aynı sorun mevcut ve onlara şimdi burayı okumaları için yönlendirdim teşekkür ediyorum.

Reply

Samet Yıldırım

Mart 30, 2018 at 5:08 pm

Bu konuya değinmeniz çok yararlı olmuş. Malum her yere güvenemiyorum.

Reply

Mustafa Kaya

Mart 30, 2018 at 9:26 pm

tüp bebek konusunda cok yararlı paylasım

Reply

ERAY

Nisan 21, 2018 at 6:05 pm

çocuk sahibi olamayanlar için gayet iyi bir açıklama.

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir